ABC Data na Wiosennych Spotkaniach S4E 2017

0
370

24 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się kolejna edycja Wiosennych Spotkań S4E. Wśród uczestników konferencji nie zabrakło przedstawicieli ABC Data.

[sam id=8 codes='false']

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania decydentów największych firm IT, Prezesów i Dyrektorów, były wyzwania 2017 dla całej branży. W trakcie licznych prelekcji, a także indywidualnych spotkań reprezentantów organizacji z sektora IT, omawiane były tematy cyfrowej transformacji, współpracy międzypokoleniowej czy działań biznesowych w obecnej sytuacji rynkowej.

Wśród obecnych na miejscu prelegentów, liderów branży IT, nie zabrakło również Prezes Zarządu ABC Data Ilony Weiss, która przybliżyła uczestnikom spotkania Spółkę i wskazała kluczowe trendy i wyzwania charakteryzujące obecnie rynek IT. Obok Pani Prezes na scenie wystąpili również m.in. Prezes Zarządu S4E Paweł Piętka, a także Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Marcin Wajda oraz Dyrektor Dell EMC CEE Radomir Bordon.

Wiosenne Spotkania S4E to wydarzenie o 16-letniej tradycji, które pozwala przedstawicielom branży odbyć w jednym miejscu wiele spotkań biznesowych i porozmawiać z Partnerami o aktualnej sytuacji na rynku IT. ABC Data, jako nowoczesny dostawca usług, z radością uczestniczy w konferencji tak dobrze integrującej środowisko. Dziękujemy za zaproszenie S4E S.A i gratulujemy profesjonalnej organizacji.