ABC Data S.A. podczas uroczystej gali LENOVO TOP PARTNERS AWARD 2018 została wyróżniona nagrodą „Dystrybutora Roku 2017” w kategorii produkty biznesowe.

0
1571
[sam id=8 codes='false']

Zgodnie z zapowiedziami, ABC Data ponownie była bezkonkurencyjna. We wtorek, 15 maja spółka nie dała szans konkurencji i została wybrana „Dystrybutorem Roku 2017 produktów biznesowych Lenovo”. W wyścigu o prestiżową statuetkę – „Jedynkę Lenovo” – dystrybutor zdystansował takie spółki jak AB czy Tech Data, po raz kolejny wygrywając to cenne trofeum.

 

Tym razem doroczna Gala „Lenovo Top Partners Award” odbyła się w Hotelu Europejskim w Warszawie. Jest to uroczyste spotkanie, w którym biorą udział najbliżsi i najważniejsi partnerzy tego wiodącego, globalnego producenta sprzętu IT. To także doskonała okazja, aby nagrodzić tych szczególnie zasłużonych dla rozwoju Lenovo w naszym kraju. Taką firmą jest bez wątpienia ABC Data, która już po raz ósmy zdobyła tytuł i statuetkę „Dystrybutora Roku” marki Lenovo. Kolejny raz z rzędu wyróżnienie to trafiło do spółki w kategorii „Produkty Biznesowe”. Nagrodę odebrała osobiście Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

 

„Przed rokiem zapowiedzieliśmy, że w tym roku jedynka Lenovo w kategorii „Produkty Biznesowe” ponownie trafi w nasze ręce. ABC Data znana jest na rynku z tego, że dotrzymuje składanych obietnic. Dołożyliśmy więc starań, aby ponownie zdeklasować konkurencję. – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.Jestem przekonana, że gdyby nie ABC Data, rynek IT w Polsce i w regonie CEE byłby dalece mniej rozwinięty i nie tak atrakcyjny, jak obecnie. Potwierdza to wyróżnienie, które właśnie otrzymaliśmy. Podejmowane przez nas działania, aby wyznaczać kierunki rozwoju i standardy funkcjonowania firm dystrybucyjnych w Polsce odnoszą zamierzone efekty. Co więcej, są dostrzegane i doceniane przez naszych Partnerów. Wiem, że to nie koniec sukcesów – razem z Lenovo mamy jeszcze naprawdę wiele możliwości, aby wspólnie wyznaczać i popularyzować technologiczne trendy.”

 

W przypadku marki Lenovo, portfolio ABC Data daleko wykracza poza sprzęt biznesowy. Klienci Spółki mogą zaopatrzyć się też m.in. w serwery, komputery konsumenckie i gamingowe, monitory, tablety czy akcesoria tego renomowanego producenta.

 

Jedynka Lenovo to kolejne wyróżnienie na długiej liście nagród, które otrzymała w tym roku ABC Data. Wśród najcenniejszych warto wymienić takie tytuły, jak „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” zdobyty w plebiscycie „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”, „Client Solutions Distributor of the Year” przyznany przez firmę Dell EMC czy też tytuł „Dystrybutora roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR, od firmy Cisco. Z kolei w środę, 16 maja, Spółka została wyróżniona tytułem Orła Tygodnika „WPROST”.