ABC Data z nagrodą na DISTREE EMEA! Gratulacje!

0
146

23 lutego, podczas konferencji DISTREE EMEA, ABC Data otrzymała tytuł „Central and Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” od EMEA Channel Academy. To już 7 nagroda dla dystrybutora w historii tej konferencji. Gratulacje!

Otrzymanie jednego z najważniejszych branżowych wyróżnień w tej części świata zawdzięczamy głosom naszych partnerów biznesowych, którzy ponownie wskazali ABC Data jako najlepszego i najbardziej wiarygodnego dystrybutora elektroniki w całym regionie CEE. Zostaliśmy docenieni jako dostawca usług, który podejmował najtrafniejsze decyzje biznesowe w minionym roku, jest wiarygodny i innowacyjny, a także dysponuje najbardziej atrakcyjną ofertą.

Ten spektakularny sukces tylko zmotywuje nas do dalszej wytężonej pracy. Dołożymy wszelkich starań, by vendorzy i resellerzy nadal mogli nazywać nas swoim najlepszym partnerem i traktować jako wzorzec nowoczesnej spółki działającej w dynamicznym obszarze IT.

Wydawać by się mogło, że firma która zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku Europy Środkowo-Wschodniej” już po raz siódmy, osiągnęła wszystko co możliwe i może wreszcie odcinać kupony od swojej pozycji. W ABC Data podchodzimy do tego dokładnie na odwrót. Każde kolejne wyróżnienie jeszcze bardziej dopinguje nas do działania. Nigdy nie spoczywamy na laurach i właśnie to jest podstawą naszego sukcesu – mówi Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data S.A.