ABC Data z nagrodą od Cisco!

0
529

29 stycznia, podczas konferencji „Cisco live! – 2018” w Barcelonie, ABC Data została uznana „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR, wygrywając z takimi rywalami, jak Ingram Micro czy Comstor. Gratulacje!

ABC Data od lat jest dystrybutorem rozwiązań Cisco w Polsce, i jako ważny partner była również gościem tegorocznej odsłony spotkania europejskich dystrybutorów tej firmy w Barcelonie – „Disti live! – 2018” (będącego częścią konferencji „Cisco live!”).

O tym, że spółka została nominowana do tytułu „Dystrybutora Roku”, jej przedstawiciele dowiedzieli się zaledwie kilka dni przed tym wydarzeniem. Jednak dopiero w Barcelonie okazało się, że ABC Data znalazła się – obok Ingram Micro France i Comstor Germany – w TOP 3 kandydatów do nagrody. Uroczyste wyłonienie laureatów miało miejsce po zakończeniu części konferencyjnej spotkania. W regionie EMEAR (Europe, Middle East, Africa, and Russia – Europa, Bliski Wschód, Afryka i Rosja) zwycięzcą została ABC Data. W imieniu spółki nagrodę – którą wręczali Philip Wright, Julie Hens oraz John Donovan z Cisco – odebrał Paweł Ryniewicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Dziale Rozwiązań Zaawansowanych ABC Data.

Już sama nominacja do tytułu Dystrybutora Roku Cisco Collaboration w regionie EMEAR była dla nas dużym wyróżnieniem. O nagrodę walczyliśmy przecież z takimi firmami jak Ingram Micro France czy Comstor Germany. Nasza wygrana stanowi wyraźny sygnał dla rynku i środowiska IT, jak poważnym graczem, o międzynarodowym potencjale jest ABC Data – komentuje Paweł Ryniewicz – Z Cisco współpracujemy już od wielu lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie opinię wiarygodnego, uczciwego partnera, a nasi inżynierowie zdobyli szereg najważniejszych certyfikacji związanych ze sprzętem tego producenta. Dzięki temu jesteśmy doskonale przygotowani nie tylko do sprzedaży urządzeń, lecz także profesjonalnego wsparcia przy wdrożeniach realizowanych w oparciu o rozwiązania Cisco. Właśnie dlatego nasza współpraca z Cisco to wręcz książkowy przykład synergii, jaka powinna łączyć producenta z dystrybutorem rozwiązań – dodaje Paweł Ryniewicz.

ABC Data została wybrana przez Cisco „Dystrybutorem Roku 2017” w kategorii Collaboration. To architektura, zawierająca wszystkie rozwiązania tego producenta przeznaczone do szeroko rozumianej współpracy i komunikacji – telefonia, obsługa klienta (call center), systemy wideokonferencyjne i inne.

W ofercie ABC Data resellerzy i integratorzy mogą znaleźć poszczególne elementy architektury Collaboration, w tym najnowsze rozwiązanie – Cisco Spark, czyli chmurowe narzędzie do efektywnej komunikacji. To kompleksowa, wszechstronna platforma współpracy, która daje możliwość wysyłania wiadomości oraz udostępniania treści, organizowania spotkań i wykonywania połączeń video – tłumaczy Wojciech Kotkiewicz, Systems Engineer Manager w ABC Data i certyfikowany specjalista Cisco – Naszym klientom zainteresowanym rozwiązaniami Cisco poza samym sprzętem, oferujemy również szereg profesjonalnych szkoleń z nim związanych. W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania mogą mieć one formy webinarów, warsztatów technologicznych, seminariów czy nawet całodniowych konferencji. Szczegóły oferty i daty najbliższych szkoleń prezentujemy na specjalnej stronie internetowej – dodaje specjalista.