ABC Data – 3 zimowe promocje

0
439

Początek roku to idealny czas, by rozwijać biznes i wprowadzać potrzebne innowacje do prowadzonej działalności. Wielu klientów biznesowych i indywidualnych wykazuje w tym okresie duże zainteresowanie produktami w cyfrowej postaci. Wychodząc naprzeciw potrzebom resellerów, przygotowaliśmy zestaw promocji na rozwiązania chmurowe dostępne na platformie ABC Data Cloud.

Cloud computing to jeden z najbardziej obiecujących trendów rynku IT. Chmurę doceniają i  wykorzystują już nie tylko największe korporacje, ale też firmy z sektora MŚP. Wspierając rozwój technologii i starając się wspomóc naszych Resellerów, przygotowaliśmy trzy skierowane do nich promocje. Do końca stycznia użytkownicy ABC Data Cloud mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

ABC Data Cloud oferuje rozwiązania związane z bezpieczeństwem, archiwizacją i backupem, migracją danych, komunikacją czy infrastrukturą IT. Wszystkie dostępne usługi do końca stycznia dostępne są z rabatem.

Inną ciekawą propozycję mamy dla naszych Klientów zainteresowanych usługami infrastruktury w chmurze. Dostępny na platformie ABC Data Cloud OKTAWAVE-IaaS występuje w wielu konfiguracjach i pozwala uruchamiać, przetwarzać i przechowywać takie zasoby, jak strona internetowa, aplikacja biznesowa czy rozwiązanie korporacyjne. Wszystko to w ramach samodzielnie sprofilowanej w panelu i działającej w chmurze obliczeniowej infrastruktury. Obecnie dla użytkowników przygotowaliśmy interesującą promocję na OKTAWAVE-IaaS.

Przygotowaliśmy także coś dla resellerów, którzy chcą zaoferować swoim klientom rozwiązania wpływające na poprawę bezpieczeństwa danych. Tylko teraz, kupując dowolne usługi Kaspersky Lab, można skorzystać z promocji na wielokrotnie nagradzane technologie ochrony.

Zachęcamy do odwiedzania platformy ABC Data Cloud i sprawdzenia szczegółów. Poszczególne promocje nie łączą się ze sobą.