AB SA: polski producent M4B w ofercie dystrybutora

0
1432

Podpisana umowa między M4B a AB S.A. dotyczy dystrybucji wszystkich komponentów niezbędnych do budowy ścian LED. Klienci w jednym miejscu otrzymają: moduły diodowe oraz konstrukcje do instalacji tych modułów wraz z zastosowaną elektroniką (karty nadawczo-odbiorcze, systemy sterowania oraz systemy zarządzania, tzw. playery z zaimplementowanym oprogramowaniem). Magazynowanie wszystkich komponentów w jednym miejscu spowoduje, że klienci nie będą musieli czekać kilku tygodni, tylko dostaną produkt od ręki.

Średni czas oczekiwania na ekran LED, który firma mogłaby wykorzystać jako nośnik reklamowy, to ok. 10-12 tygodni. Teraz ten produkt będzie dostępny od ręki. Jak to możliwe? AB S.A., największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę dystrybucyjną z M4B – polskim producentem rozwiązań digital signage bazujących na wysokiej jakości modułach LED.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanego kontraktu. Stale rozwijamy zakres sprzedaży produktów na rynku digital signage. Naszym podstawowym celem oprócz konkretnych, założonych wyników sprzedaży, jest maksymalnie skrócony czas dostępności produktów i instalacji modułów LED. Umożliwi to szybką popularyzację tego typu rozwiązań na polskim rynku. Produkty LED szczególnie dobrze zdają egzamin tam, gdzie wymagana jest duża jasność i kontrast obrazu. Wszelkie instalacje typu „outdoor” i „semioutdoor” na świecie są zdominowane przez ściany LED. Technologia ta umożliwia ogromną swobodę w zakresie doboru kształtu i wykorzystania przestrzeni. Jestem przekonany, że wspólnie z firmą M4B S.A. zbudujemy ten rynek w Polsce, wykorzystując wzajemnie swoją wiedzę i doświadczenia – mówi Krzysztof Krupski, Business Unit Manager, AB S.A.

Z perspektywy M4B efektem nawiązanej współpracy będzie dostęp do szerokiego grona partnerów, z którymi współpracuje AB S.A. oraz wykorzystanie zasobów handlowych i marketingowych firmy.

W najbliższych latach sprzedaż ekranów LED zrówna się ze sprzedażą nośników LCD, dlatego inwestujemy w ten obszar i rozwijamy w nim swoje kompetencje. Ważnym elementem tego procesu było zbudowanie linii montażowej gotowych ekranów w podwarszawskim Piasecznie, a kolejnym podpisana niedawno umowa z AB S.A. Dzięki temu, technologia LED jest dostępna dla każdego i natychmiast – mówi Jarosław Leśniewski, Prezes Zarządu M4B S.A.

Produkty M4B LED posiadają certyfikowane moduły, o dużym stopniu innowacyjności. W ofercie znajdą się zarówno komponenty do instalacji, które są indeksowane w danych jednostkach wielkości i rozdzielczości, cabinety, czyli produkty wielomodułowe jak również gotowe konstrukcje, np. obustronny semafor.

Ze względu na produkcję, która odbywa się w Polsce, produkty M4B LED cechuje wysoka jakość, ale też korzystna cena.