AB S.A. podczas uroczystej gali LENOVO TOP PARTNERS AWARD 2018 został wyróżniony nagrodą „Dystrybutora Roku 2017” w kategorii produkty konsumenckie.

0
1656

Wrocławska spółka AB, lider polskiej dystrybucji IT, podczas uroczystej gali LENOVO TOP PARTNERS AWARD 2018 został wyróżniony nagrodą „Dystrybutora Roku 2017” w kategorii produkty konsumenckie

 

Jest to kolejne tego typu wyróżnienie dla AB S.A. w ostatnich tygodniach.

Cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, to dla nas zaszczyt. Marka Lenovo oferuje szerokie portfolio wysokiej jakości produktów, które w całości posiadamy w naszej ofercie. Osiągnięty najlepszy wynik w kategorii produktów konsumenckich jest efektem naszego kompleksowego podejścia do sprzedaży tych produktów oraz efektywnych relacji biznesowych. Naszych partnerów wspiera profesjonalny zespół produktowy i handlowy. Do dyspozycji partnerów jest także specjalna Strefa Lenovo w ramach naszego serwisu sprzedażowego abonline.pl (także w wersji mobilnej). W jednym miejscu znajduje się tam pełna oferta produktów i rozwiązań firmy Lenovo. Wśród zasobów Strefy partnerzy znajdą aktualne promocje, nowości, oferty szkoleniowe, przydatne linki (baza wiedzy) oraz dane kontaktowe. Jesteśmy przekonani, że wszystkie te elementy przekładają się na wspólne sukcesy, na które wraz z firmą Lenovo pracujemy zarówno teraz, jak i w przyszłości– komentuje Jarosław Słowiński, Purchasing Director, AB S.A.

 

Gala LENOVO TOP PARTNERS AWARD 2018 odbyła się w Warszawskim hotelu Europejskim – Raffles przy Krakowskim Przedmieściu. W jej trakcie nagrodzono najlepszych partnerów biznesowych. Uroczystość poprowadził Hubert Urbański, a o dobry nastrój gości zadbał kabaret Paranienormalni.