3Dvisual dystrybutorem polskich drukarek VSHAPER na Hiszpanię

0
1515

Ekspansja hiszpańskiej gospodarki trwa już od kilku lat, a wraz z nią rozwijają się nowe, innowacyjne technologie. To właśnie w Hiszpanii wszczepiono pacjentowi implant klatki piersiowej wykonany z tytanu w technologii druku 3D, drukuje się domy oraz mosty z betonu, a hiszpańscy naukowcy pracują nad drukarką 3D, która będzie w stanie drukować funkcjonalną ludzką skórę. Polski producent drukarek 3D VSHAPER wkracza na ten wymagający rynek!

[sam id=8 codes='false']

Grono dystrybutorów rozwiązań druku 3D VSHAPER nieustannie się powiększa. W ostatnim czasie dołączyła do niego firma 3DHUB, która przemysłowe drukarki 3D VSHAPER oferuje na rynku białoruskim, oraz firma Alpha Products & Systems reprezentująca VERASHAPE w Singapurze. Firma, rozpoczyna obecnie współpracę z kolejnym europejskim dystrybutorem swoich urządzeń – firmą 3Dvisual. Za pośrednictwem nowego resellera, producent będzie oferowała swoje rozwiązania na rynku hiszpańskim.

Nowy dystrybutor drukarek 3D VSHAPER – firma 3Dvisual, to renomowany dostawca urządzeń drukujących w technologii SLS, DLP oraz SLA i skanerów 3D. Firma świadczy także usługi druku 3D, skanowania 3D oraz projektowania i wytwarzania prototypów, oferując również szkolenia z zakresu obsługi drukarek 3D.

Ekspansja hiszpańskiej gospodarki trwa już od kilku lat, a wraz z nią rozwijają się nowe, innowacyjne technologie. To właśnie w Hiszpanii wszczepiono pacjentowi implant klatki piersiowej – mostek wraz z fragmentami żeber – wykonany z tytanu w technologii druku 3D, to tutaj drukuje się domy oraz mosty z betonu. To Hiszpanie opracowali drukarkę 3D do wytwarzania jedzenia, która drukuje m.in. burgery z serem i pizzę z sosem pomidorowym, a hiszpańscy naukowcy wynaleźli rewolucyjną, niezwykle nowatorską drukarkę 3D, która będzie w stanie wydrukować funkcjonalną ludzką skórę.

W Hiszpanii obecnie dzieją się naprawdę rewolucyjne rzeczy związane z technologią druku 3D. To kraj otwarty na innowacje i rozwój, dlatego nie może zabraknąć tam naszych rozwiązań. Chcemy być wszędzie tam gdzie druk 3D przekracza kolejne bariery i sprawia, że niemożliwe staje się możliwym – komentuje Tomasz Szymański, Prezes i założyciel VERASHAPE.