16-17.06: Zapraszamy na AB Innovation Days

0
1755

Piąta już edycja targów AB Innovation Days tradycyjnie dotyczyć będzie nowości i trendów, jakie będą obowiązywały w najbliższych miesiącach na rynku RTV/AGD. Najważniejsze targi branży dystrybucyjnej odbędą się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski w dniach 16-17 czerwca 2018 r. Organizatorem wydarzenia jest AB S.A. – największy dystrybutor IT, RTV/AGD i  elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

[sam id=8 codes='false']

W myśl hasła przewodniego „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”, kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje tam nowości i rynkowe premiery RTV/AGD dostępne w ofercie AB S.A. Zostaną również przedstawione kategorie produktów, które będą się dynamicznie rozwijać w najbliższych miesiącach. Odwiedzający będą mogli również posłuchać interesujących debat i dyskusji ekspertów, a także liderów rynku. Wydarzenie oprócz producentów zgromadzi również przedstawicieli sieci handlowych oraz sklepów.

To już piaty raz, kiedy organizujemy AB Innovation Days. Obserwując na co dzień, jak dynamicznie rozwija się nasza dystrybucja sprzętu RTV i AGD, osobiście nie mogę już się doczekać tego wydarzenia. Poprzednie edycje potwierdziły, że decyzja o organizacji tak dużych i ważnych targów była strzałem w dziesiątkę. W jednym miejscu można bowiem zobaczyć nowości i premierowe pokazy sprzętu, poznać głos liderów rynku i wymienić się doświadczeniami. Jednak tak jak w biznesie najważniejsi są ludzie, tak samo osiągnięty przez nas sukces dystrybucji RTV i AGD opiera się na dedykowanym zespole handlowym. Dzięki niemu lepiej rozumiemy rynek i potrafimy skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych Partnerów. Serdecznie zatem zapraszam na jubileuszowe AB Innovation Days, abyśmy wspólnie porozmawiali o tym, co inni dopiero pokażą – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

W trakcie AB Innovation Days funkcjonować będzie telewizyjne Studio AB, gdzie eksperci oraz liderzy branży będą rozmawiać o najnowszych produktach i trendach w sprzedaży. Studio poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Maciej Kurzajewski. Ponadto bogata oprawę multimedialną uzupełni wirtualna platforma wymiany informacji na temat targów oraz komunikacja online z uczestnikami przed, w trakcie i po targach.

Na zakończenie targów AB Innovation Days odbędzie się uroczysta Gala, w trakcie której zaproszeni goście będą się bawić w trakcie występu gwiazdy wieczoru – legendarnego zespołu Boney M.

Ubiegłoroczna edycja, zobacz niżej!