14.06 Spotkanie Partnerów Esri Polska

0
278

Firma Esri Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które poświęcone będzie dalszej budowie kanału partnerskiego w Polsce. Firma zaprezentuje również najnowsze trendy w obszarze Przestrzennej Analityki Biznesowej i GIS oraz przedstawi najnowsze informacje dot. planów dalszego rozwoju spółki na rynku.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję między innymi wysłuchać wystąpienia gościa specjalnego, Pawła Tkaczyka, specjalisty od storytellingu i sprzedaży, trenera biznesu oraz autora książek marketingowych („Zakamarki marki”, „Grywalizacja”). O najnowszych produktach i przykładach zastosowania rozwiązań Esri w praktyce opowiedzą: Tomasz Galant Prezes Zarządu i Leszek Konkel, Dyrektor Pionu Sprzedaży. Na uwagę zasługuje również udział Carleen Stadhouders, Business Development Manager Commercial Markets in Europe, która podzieli się inspiracjami w zakresie wykorzystania technologii Esri, w różnych krajach Europy. O nowych pomysłach w obszarze rozwoju współpracy z partnerami opowie Jacek Sobotka, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

 Kanał partnerski w Polsce

Dotychczas firma budowała sieć partnerów wokół swojego kluczowego obszaru zastosowania systemów geograficznej informacji przestrzennej w sektorze administracji samorządowej i centralnej, sektorze bezpieczeństwa, ochrony środowiska, czy planowania przestrzennego. Obecnie ESRI Polska podejmuje działania na rzecz wykorzystania potencjału swojej technologii w takich obszarach biznesowych, jak bankowość i ubezpieczenia, sieci handlowe, nieruchomości oraz infrastruktura. Na świecie firma ESRI Inc. posiada ponad 1800 partnerów na trzech poziomach – srebrnym, złotym i platynowym. W Polsce do programu ESRI Inc. przystąpiło 25 spółek o srebrnym statusie partnerstwa. Wśród nich znajdują się wyspecjalizowane firmy w obszarze zastosowań GIS, m.in. takie jak Apator, GIS-Expert, GISPartner, SmallGIS, czy SunTech oraz najwięksi integratorzy systemów informatycznych, tacy jak Asseco Poland, Comarch, Qumak, czy Sygnity.

Jacek Sobotka„Przystąpienie do programu partnerskiego na podstawowym poziomie wiąże się przede wszystkim z przedstawieniem pomysłu na wykorzystanie technologii ESRI w budowie swoich rozwiązań dla klientów. Oczywiście istotne są również kompetencje związane z obsługą technologii i dotychczasowe referencje wdrożeniowe, ale z pewnością kluczowa jest biznesowa perspektywa rozwoju aplikacji opartych na technologii ESRI” – mówi Jacek Sobotka, Dyrektor ds. współpracy z partnerami w Esri Polska.

 

Spotkanie obędzie się 14 czerwca w Warszawie w restauracji „Winosfera” przy ul. Chłodnej 31. Rejestracja: http://www.esri.pl/konferencja-partnerow2016/